Mardin'de Gençler, Seksendört'le Coştu!


Açıklama: Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezince, 2. Aralıksız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri kapsamında, Grup 84 konseri düzenlendi.
Kategori: Kültür Sanat
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2018
Geçerli Tarih: 29 Eylül 2020, 16:40
Site: Mardin Haberleri Burada
URL: http://haberler.mardinimiz.com/haber_detay.asp?haberID=5192


Artuklu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde ki konsere gençler yoğun ilgi gösterdi. Salona sığmayan gençler, sık sık seslendirilen şarkılara eşlik ederek gönüllerince eğlendi.


Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “2. Aralıksız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri kapsamında programlarımız devam ediyor” dedi.


Gençlerin ve öğrencilerin mutlu olduğu bir şehir için çalıştıklarına dikkat çeken Yaman, hayata geçirilen sanat ve kültür etkinleriyle şehri gençler için cazibe haline getirdiklerini belirtti.


“Gençlik Varsa Gelecek Var” diyerek gençlerden gelen talepler doğrultusunda projeleri ortaya koyduklarını ifade eden Yaman, şöyle devam etti: “İlimizde gençlerimizin mutlu olmasını önemsiyoruz. Bunun için etkinliklerin yanı sıra gençlerimizin gidebileceği nezih ortamları da yapıyoruz. Bölgenin en büyüğü olma özelliğine sahip olan Gençlik Merkezimiz ve bilgi evlerimiz bu duruma en güzel örnektir. Öte yandan gençlerimizin spora yönelmeleri, kişisel gelişimlerini arttırmaları içinde çaba vermekteyiz.”


2. Aralıksız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri’nin devam ettiğini açıklayan Yaman, bu kapsamda düzenledikleri Grup 84 konseriyle gençlerin gönüllerince eğlendiğini belirtti.