Vali/Başkan Yaman, Muhtarlarla Buluştu!


Açıklama: 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Polisevinde program düzenlendi.
Kategori: Gündem
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018
Geçerli Tarih: 24 Ağustos 2019, 14:18
Site: Mardin Haberleri Burada
URL: http://haberler.mardinimiz.com/haber_detay.asp?haberID=5155


Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, merkez Artuklu ve diğer ilçelerden katılan muhtarları, tek tek selamlayarak günlerinden dolayı tebrik etti. Daha sonra muhtarlar için hazırlanan yemeğe geçildi.


Yaman, burada muhtarlara yaptığı konuşmada, Sayın Cumhurbaşkanına, hükümete, devlete v bölgede çalışan kamu görevlilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.


İhtiyaçların zaman içerisinde giderildiğine vurgu yapan Yaman, “Yollarda, taziye evlerinde, çocuk oyun alanlarında, alt yapı ve içme suyu çalışmalarında hedeflerimize doğru ilerliyoruz. Eksiklerimizi birlikte tamamlıyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda projelerimize şekil veriyoruz.” dedi.


Yaman, konuşmasını şöyle sürdürdü:


“2017 ve 2018 yılları itibariyle şehir bir şantiye haline döndü. Özellikle Artuklu merkez ve kırsaldaki yollarımız olmak üzere.  Artuklu merkezde hedeflediğimiz battı çıktı, Kamor Millet Bahçesi, sokak sağlıklaştırma çalışmaları gibi hedeflediğimiz çalışmaların büyük bir bölümünü gerçekleştirdik. 2018 yılında ise sıcak asfalt çalışmamız devam ediyor. Devletimize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.”


Program, aile fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.