Bakan Fakıbaba, Partililerle Buluştu!


Açıklama: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Valiliğin ardından AK Parti Mardin İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 28 Mart 2018
Geçerli Tarih: 24 Ekim 2019, 02:00
Site: Mardin Haberleri Burada
URL: http://haberler.mardinimiz.com/haber_detay.asp?haberID=4969


HABER MERKEZİ - İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, burada yaptığı konuşmada Mardin’de yaşanan oy kaybı nedeniyle özeleştiri yaptıklarını ve Mardinlilerin AK Parti’yi çok severek desteklediğini bildiğini söyledi.


Mardin’de partiye küsen vatandaşlarımıza kendimizi yeniden anlatmalıyız diyen Fakıbaba, “Mardin’de çok güzel şeyler oluyor. Partimizin bütün kademeleri canla başla çalışıyorlar. Bizler çalışmalarımızı vatandaşlarımıza anlatmalıyız. Önümüzde çok önemli iki seçim var. Bu seçimlerde de Mardin’den birinci parti olarak çıkacağımızı görüyor ve buna inanıyorum. Mardin’de büyük hizmetler yapılıyor ve bu hizmetler artarak devam edecektir. İlk günkü aşk ve heyecanla çalışacağız” dedi.


“Elektrik Sorununu Çözeceğiz”


Bölgede yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili konuşan Bakan Fakıbaba, belli kesimler ne yazık ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla elektriklerin kesildiği şeklinde bir yalanı dillendiriyorlar. Böyle bir şey kesinlikle söz konusu değildir. Sayın Cumhurbaşkanımızın Mardin'e ne kadar önem verdiğini en iyi ben bilenlerden birisiyim. Sayın Başbakanımız elektrik sorunun çözümü için beni görevlendirdi. Bugün buradayız ve bu sorunun çözümü için gerekli çalışmalarımızı yapacağız” dedi.