Nihat Eri, İlk Günkü Heyecanla Çalışıyor!


Açıklama: AK Parti Mardin İl Başkanlığını 2001'de kuran Nihat Eri, tekrar başkanlığa seçilmesinin ardından ilk günkü şevk ve heyecanla çalışmalarına başladı.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 03 Ocak 2018
Geçerli Tarih: 21 Ocak 2019, 18:36
Site: Mardin Haberleri Burada
URL: http://haberler.mardinimiz.com/haber_detay.asp?haberID=4846


Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Midyat İlçesi Gelinkaya Mahallesi grup yolunun açıldı. Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan  Mustafa Yaman, AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, protokol üyeleri, partililer ve vatandaşların da katıldığı açılışta bir konuşma yapan AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, AK Parti kurulduğu günden bu yana halka hizmet odaklı çalışmaların yanında ülkeyi kalkındıracak ve uluslararası tüm alanlarda zirveye oturmasına sebep olacak her argümanı kullandığını ifade ederek şöyle dedi:


“AK Parti hükümetlerinin yapmış olduğu her icraat mutlaka yerini doldurmuş ve halkın güvenini almaya sebep olmuştur. 16 yıl boyunca verilmiş hangi söz varsa fazlasıyla yerine getiren AK Parti bundan sonraki süreçlerde de bölgemiz ve Mardin için hangi koşullar hayırlıysa onları yerine getirmek için halkımızın da destekleriyle emin adımlarla yoluna devam edecektir.


Bugün 171 kilometrelik grup yolun açılışını yaptık. Daha önce yapımı tamamlanan yollarla inşallah 1500 kilometreyi geçecek olan kaliteli beton asfaltla tanışıyoruz. Tüm kırsal mahallelerimize yapılması planlanan bu yollarla Mardin daha da kalkınan, refah düzeyi artan bir il konumuna gelecektir. 2001’de AK Parti temelleri atılırken Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını belirtmişti. Şimdi buraya baktığımızda hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını görüyoruz. Bu vesileyle bu hizmetleri yapan Sayın Valimiz ve  Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’a teşekkür ediyorum.”


Daha sonra Acırlı, Çavuşlu, Söğütlü Mahallelerini de ziyaret ettiklerini belirten Eri sözlerine şöyle devam etti:


“2001 ve 2002 yıllarında yapmış olduğum il başkanlığı ve sonrasında milletvekili olarak bu halka hizmet şerefine layık olduğum gibi. İnşallah tekrar bu hizmet aşkıyla memleketim ve halkım için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Neresi ve kim olursa olsun oraya gitmekten asla geri durmayacağız. Genel Başkanımızın her zaman yüksekte tuttuğu hizmet çıtasını bir milim bile aşağı çekmemeye özen göstereceğiz. Halkımızın yüksek desteği ve teveccühleriyle 2019 seçimlerini alnımızın akıyla atlatacağımıza inanıyorum. Çünkü AK Parti üreten, çalışan ve her zaman seçmeninin gönlünde taht kuran tek parti olmuştur.  AK Parti kurulduğundan bu yana tüm köhnemiş sistemlere dur diyerek, milletimizin huzur, güven ve refahı için durmadan çalıştı ve çalışmaya devam ediyor.”


ZİYARETLER DEVAM EDİYOR


AK Parti’ye küskün olanlar ve başka partilerden olan bir çok vatandaş, Eri’yi ziyaret etmeye devam ediyor. 


Parti binasında ziyaretleri kabul eden Eri, “Allah hepinizden razı olsun. Eskisi gibi yine AK Parti zirveye oturacaktır. Sizler Sayın Cumhurbaşkanı ve genel başkanımızın arkasında olduğunuz müddetçe sırtımız kolay kolay yere gelmeyecektir. Sizler de iyi bilirsiniz tez amaç herkese hizmettir. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.