Artuklu Belediyesi'nden Hizmet Atağı!


Açıklama: Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Artuklu Belediye Başkan Vekilliğine getirilen ve 11 aydır bu görevi yürüten Kaymakam Şakir Öner Öztürk, hizmet atağının devam edeceğini söyledi.
Kategori: Gündem
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2017
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 14:39
Site: Mardin Haberleri Burada
URL: http://haberler.mardinimiz.com/haber_detay.asp?haberID=4790


Artuklu’nun çehresini değiştirmekte kararlı olduklarını belirten Artuklu Kaymakamı / Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, hizmet atağını dört koldan sürdürdüklerini belirtti.


Artuklu Kaymakamı / Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, “Görevlendirildiğimiz günden itibaren kendimize bir yol haritası çizdik. Bu yol haritasında öncelikli yapılması gerekli hizmetleri belirledik. Şehrimize yapılan alt yapı çalışmaları kapsamında doğalgaz ve elektrik tellerinin yer altına alınması çalışmaların ardından asfaltlama çalışmalarımızı büyük bir hızla devam ettiriyoruz.” dedi.


Cadde ve Sokak Sağlıklaştırma projelerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem verdiğini belirten Artuklu Kaymakamı / Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, “Evde bakım hizmetlerimizle vatandaşlarımızın evlerine hizmet götürüyoruz. ‘Artuklu’yu keşfediyoruz’ projesiyle çocuklarımıza yaşadıkları şehri tanımalarını sağlıyoruz. İlçemizdeki parkları yenileyerek çocuklarımızın ve ailelerinin vakit geçirebilecekleri alanlara sahip olmalarını sağlıyoruz. Her cuma günü ibadethanelerimizi gül suyuyla yıkıyoruz. Kısacası Mardinlilerin özlemini duyduğu hizmetleri gerçekleştiriyoruz” dedi.