Mardin'de Yapı ve Tadilat Fuarı Açıldı!


Açıklama: Mardin'de Movapark AVM fuar alanında 2. Yapı İnşaat ve Tadilat Fuarının açılışı yapıldı.
Kategori: Mardin Bölge
Eklenme Tarihi: 09 Kasım 2017
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 13:06
Site: Mardin Haberleri Burada
URL: http://haberler.mardinimiz.com/haber_detay.asp?haberID=4774


Açılış törenine Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Kızıltepe İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Odabaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, OSB Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Karaboğa, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı İsa Tunç,  Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Dündar, sanayici ve işadamları katıldı.


Zümrüt Fuarcılık  Genel Koordinatörü Mehmet Önal, Mardin’de ikinci düzenlenen yapı fuarında, bu alanda hizmet veren işadamları ve çalışanların yeniliklerle buluşmasını sağladığını söyledi.


Mardin´de fuarların açılmasını desteklediklerini kaydeden Vali Yaman, "Fuarcılık önemli bir şey çünkü; sektördeki gelişmeler, sektörün paydaşları sektördeki yenilikler bunların hepsini bir arada görme ve bulma imkânına sahip oluyorsunuz. Bir buçuk senedir Mardin´deyim özellikle Zümrüt Fuarcılık, Kızıltepe Ticaret Odası, Mardin Ticaret Odası ve Organize Sanayi Bölgesi ve diğer sponsorlarda iyi bir Fuarcılık sınav veriliyor. Bundan dolayı arkadaşları tebrik ediyorum. Bu şehrin Fuar ihtiyacı var biliyoruz.  Bizim arzumuz da burada bir Fuar alanı olsun. Onun için çalışıyoruz. İnşallah zaman içerisinde olacak. İnşaat alanında dünyada Çin´le beraber bu sektörün en iyi ülkesi biziz.  O nedenle de dünyanın diğer ülkeleri yenilikleri Çin´den ve bizden öğreniyorlar. Bu sebeple yüzümüzü ağartan inşaat sektörünün kıymetli paydaşlarına ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.