Gingerli Zabıtalar Görev Başında!


Açıklama: Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman Zabıtanın daha aktif ve daha kısa sürede çalışmalarını yapması için ekipmanlarını geliştirdiklerini kaydetti.
Kategori: Gündem
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 14:04
Site: Mardin Haberleri Burada
URL: http://haberler.mardinimiz.com/haber_detay.asp?haberID=4764


Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı şehirde yaptığı çalışmalar ile beğeni kazanıyor. Dilencilere karşı yapılan çalışmaların yanı sıra, usulsüzlüklere karşı da etkin çalışan Büyükşehri Zabıta, denetimleri ile vatandaşların sıkıntı yaşamamasını hedefliyor. Çalışmalarında zaman kavramına da önem veren Büyükşehir Belediye Zabıtası’nın ekipmanları da bu düşünceyle yenilerek zamanın teknolojilerinden faydalanılıyor. Bu bağlamda 3 adet ginger alınarak Zabıta Daire Başkanlığı personeli tarafından kullanılmaya başlandı.


Bütün birimlerimizle Mardin için


Konu hakkında bilgi veren Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “İlimizde hizmetin kalitesinin artması için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.  Zabıta Daire Başkanlığı’nı da sürekli geliştirdiklerini ileten Yaman, “Büyükşehir Belediyemiz Mardin’de hizmeti tam manasıyla yaşatmaktadır. Tüm daire başkanlıklarımız vatandaşlarımızın mutlu bir şehirde yaşaması için mücadele etmektedir. Zabıta Daire Başkanlığımız da bu bağlamda ilimiz için gecesini gündüzüne katmaktadır. Ekiplerimiz birçok konuda hemşehrilerimizin rajat etmesi adına çalışmaktadır. Biz de birimlerimizin ekipmanlarının daha da iyi olması gayreti içindeyiz” dedi.


Ekipmanlarda son teknolojiler


Bu nedenle günün teknolojilerinin Zabıta Daire Başkanlığı’na entegre ettiklerini söyleyen Yaman, “Başkanlığımızın bünyesine 3 adet ginger alarak personelimizin daha kısa sürede işlemlerini yapmasını istedik. Aldığımız aletler ile gerek vatandaşlarımızın duygusunu istismar eden dilencilere, gerekse diğer olaylara personelimiz daha kısa sürede ulaşmaktadır. Büyükşehir Belediyemiz ilimizin menfaatleri gözeten bir yapıda çalışmalarını devam edecek” ifadesini kullandı.