Mardin'imiz İçin Fedakarca Çalışıyoruz!


Açıklama: Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman yaşanabilir bir Mardin için tüm birimler ile gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.
Kategori: Gündem
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2017
Geçerli Tarih: 23 Eylül 2018, 03:46
Site: Mardin Haberleri Burada
URL: http://haberler.mardinimiz.com/haber_detay.asp?haberID=4732


Mardin Büyükşehir Belediyesi kentin daha güzel ve yaşanabilir olması amacı durmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Tüm birimler il genelinde projelere can vermek için sahada  çalışmalarına devam ederken, daire başkanları ile yapılan toplantılar ile şehrin geleceği inşa ediliyor. Bu bağlamda daire başkanları ile yapılan toplantıda açıklama yapan Vali Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Mardin halkının hak ettiği projelerin süreceğini müjdeledi.


BEKLENTİLERE CEVAP VERİYORUZ


“Kentimizi vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verecek bir şekilde yeniden inşa ediyoruz”  ifadesini kullanan Yaman, “Görevde olduğumuz 10 ay içinde hiçbir zaman vatandaşlarımızdan kopmadık. Onları dinleyerek ilimizin sorunlarını kentimizin gerçek sahiplerinden dinledik. Projelerimize hemen can vermek içinse hızlı bir yol haritası çizdik. Yaptığımız çalışmalarla kentimiz adeta bir şantiye alanına döndü.  Mardin, Belediye çalışmalarıyla neredeyse çığır atladı” dedi.


SORUNLARA ANINDA MÜDAHALE


Yaman şöyle devam etti: “İlimizin güzel geleceğini inşa etmek için profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Gördüğümüz ve duyduğumuz tüm aksaklıkları hemen masaya  yatırıyor çözüm için çalışmalarımıza başlıyoruz. Daire başkanlarımız ile tüm projelerimizi hassasiyet ile devam ettiriyoruz. İnanıyoruz ki ilimiz yakın bir zamanda kabuğunu kıracak ve değişimiyle örnek olacak”