Mardinspor Şampiyonluğunu İlan Etti


Açıklama: Mardinspor Bölgesel Amatör Ligi (BAL)'daki grubunda şampiyon oldu.
Kategori: Mardinspor
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2014
Geçerli Tarih: 06 Haziran 2020, 16:26
Site: Mardin Haberleri Burada
URL: http://haberler.mardinimiz.com/haber_detay.asp?haberID=3195


Maçı çok sayıda Mardinspor taraftarı ile birlikte Mardin Artuklu Belediye başkanı Emin Irmak ve vali yardımcıları izledi.

 

Mardinspor evinde oynadığı Batman Gerçüşsporu 2-0 mağlup ederek grubunda şampiyonluğunu ilan etti. 

 

Mardinspor taraftarlarının desteğini de arkasına alarak başladığı maçta ilk yarıyı 1- 0 kazanırken maç Mardinspor’un 2. yarda ki penaltı gölü ile 2-0 bitti.Maç bitiminde Mardinsporlu taraftarlar sahaya inerek futbolcular ve yönetimle beraber şampiyonluğu kutladı.

 

Kulüp başkanı Mehmet Dağ, “Bu şampiyonluğu biz tüm Mardin halkına armağan ediyorum, bizi destekleyen tüm taraftarlara teşekkür ediyorum. Sahada ki coşku bize yeter Mardinspor buradan aldığı sonuçla inşallah 3. lige çıkacaktır.Zorlu bir adımı geçtik Play Of’larda geçtiğimizde Allahın izniyle 3. ligde olacağız katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Mardinspor taraftarlar derneği başkanı Celal Yel ise “Bu taraftara şampiyonluk hediye etmek yakışırdı bizde buna inandık futbolcularımızla beraber. Maçımızı kazandık taraftarlarımıza hediye ediyoruz, İnşallah Play Of’larda da başarılı olur ve 3 lige çıkarız. Tüm gelen taraftarlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Maça gelen taraflı tarafsız destek veren herkese teşekkürler” diye konuştu.

 

Taraftarlar şampiyonluk maçının ardından Mardin’de şehir turu attılar. Mardin Haber Gazetesi