Ruslar Mardin'e Geliyor!

Ruslar Mardin'e Geliyor!
Eklenme Tarihi : 18 Şubat 2021, 21:17
Pandemi döneminde ortaya çıkan zorluklardan fırsat yaratmaya çalışan Pegas Touristik yeni destinasyonları erişebilir hale getiriyor.

Pegas Touristik, kardeş şirketi Nordwind hava yolları imkanları ile yeni gezi ürünleri oluşturdu ve ana pazarı olan Rus misafirlerin beğenisine sundu.


Konu hakkında açıklamalarda bulunan  Pegas Touristik Operasyon Müdürü Yeliz Bilgin Ezici, “Ülkemizin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini ön plana çıkaracak, ulaşım ve güvenlik kaygıları nedeni ile günümüze kadar göz ardı edilmiş destinasyonlarımızı erişilir hale getirmek istedik. Devletimizin aldığı önlemlerle son dönemde güvenlik kaygısı sıfırlanmış durumda, Mardin gibi, Şanlıurfa gibi özel şehirlerimiz var, Göbeklitepe gibi dünya tarihini baştan yazmaya aday özel ziyaret alanlarımız oluştu. Ulaşım sorununu da Pegas Touristik ve onun kardeş şirketi Nordwind hava yolları imkanları ile aşarak yeni gezi ürünleri oluşturduk ve ana pazarımız olan Rus misafirlerimizin beğenisine sunduk” dedi.


Turizmi 12 aya yaymak için büyük bir fırsat!


Kültür turlarına olan yoğun ilginin, Rus misafirlere yeni paketler hazırlamak için cesaret verdiğini de söyleyen Pegas Touristik Operasyon Müdürü Yeliz Bilgin Ezici  “Yaptığımız çalışmalar ile ülkemiz turizmini 12 aya yaymak için de bir fırsat daha oluşmuş oldu. Bu kapsamda yeni oluşturduğumuz Rusya üzerinden satışa açılan İstanbul başlangıçlı Mardin-Şanlıurfa şehirlerini içeren doğu turumuzun da bu amacımızı destekleyeceğine inanıyoruz. Misafirlerimiz bu yeni turumuzla Mardin’de Deyrulzafaran Manastırı ve Dara Antik Kenti; Şanlıurfa’da da özellikle son dönemde oldukça ilgi çeken Göbeklitepe gibi eşsiz güzellikleri görüp tanıma fırsatı bulurlarken gastronomi merkezi olarak anılan bu iki şehrimizin mutfaklarını da deneyimleyebileceklerdir. İlerleyen süreçte kadim bir tarihe sahip güneydoğu Anadolu bölgemizden, yeni tur noktaları eklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.


Kaynak: Turizmdosyasi.com

Bu haber 8726 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Mardin Bölge Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar