Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sıklaştırdı!

Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sıklaştırdı!
Eklenme Tarihi : 02 Ekim 2018, 11:52
Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman öğrencilerin güvenliği ve hijyeni için Zabıta ekiplerinin sürekli denetimleri yaptığını kaydetti.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Vatandaşların menfaatlerini gözeten bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekipler, okulların yeni eğitim ve öğretim yılına başlamasıyla beraber servis ve okul kantinlerinde de denetimlerini arttırdı. Zabıta birimleri şehir genelinde çeşitli okul ve bölgelerde yapılan denetimler ile öğrencilerin okul hayatlarına olumlu katkı sağlıyor.


Vatandaşlarımızın rahatı için


Konu hakkında açıklama yapan Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yaman, “İlimizde Zabıtanın görev ve sorumluluk alanında olan her konuda titiz bir çalışma sürdürüyoruz. Gerek rutin denetimlerimiz gerekse vatandaş şikayetlerini gözeten bir yapıda çalışmalar yapıyoruz. Öte yandan trafik konusunda da aktif bulunuyoruz. Biz öğrencilerimiz içinde titizlikle denetimler sağlıyoruz” dedi.


Denetimler sürecek


Zabıta ekiplerinin hemen hemen her gün kantin ve servis denetimi yaptığına vurgu yapan Yaman, “2018-2019 eğitim ve öğretim yılının başlamasının akabinde yüzbinlerce öğrencimiz eğitim hayatına devam etmektedir. Biz öğrencilerimizin okullarına giderken ve okullarında sıkıntılar ile karşılaşmaması için çaba veriyoruz. Bu düşünceyle okul servisleri ve okul kantinlerini denetliyoruz.  Birimlerimiz il genelinde yaptığı çalışmalar ile eğitim ve öğretime bir nevi katkı vermektedir. Çalışmalarımız ara vermeden sürecek. Vatandaşlarımızın gördükleri aksaklıkları bizlere bildirmelerini temenni ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.Bu haber 548 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Gündem Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar