Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Oyuncak ve Giysi Kampanyası Başlatıldı!

Oyuncak ve Giysi Kampanyası Başlatıldı!
Eklenme Tarihi : 24 Mayıs 2018, 01:35
Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman şehirde dezavantajlı vatandaşlar için çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini kaydetti.

Mardin Büyükşehir Belediyesi dar gelirli vatandaşlar ve ihtiyaç sahibi aileler için çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Sosyal sorumluluk projeleriyle vatandaşların  mutlu olması için birçok projeyi hayata geçiren Büyükşehir Belediye, bir çalışmayı daha başlatıyor. Büyükşehir Belediyesi vatandaşların evlerinde kullanmadıkları oyuncak ve giysiler için kampanya başlattı. Kampanyayla giysi oyuncak bağışı yapmak isteyen vatandaşların evlerinden Büyükşehir Belediyesi ekiplerince oyuncaklar ve kıyafetler alınacak. Toplanan malzemeler ise  dar gelirli ailelere ve çocuklarına ulaştırılacak.


Sosyal sorumluluklarımızı biliyoruz


Konu hakkına açıklama yapan Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Amacımız ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile bağışçılar arasında köprü oluşturmaktır” dedi. Yaman, “Büyükşehir Belediyesi olarak görevde olduğumuz süre zarfında ilimiz için durmadan çalıştık. Alt yapı ve üst yapının yanı sıra sosyal projelerimizle de hemşehrilerimizin yanında yer aldık. Dezavantajlı grupları biç bir zaman unutmadık. Vatandaşlarımızın dualarını almak için çıktığımız yolda başarılı olduk. Dur durak bilmeden çalışarak rekor denilecek sosyal projeleri hayata geçirdik. Bunlardan bir tanesini daha başlatıyoruz. Çalışmamızla vatandaşlarımızın evlerinde kullanmadıkları giysi ve oyuncakları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız” ifadesini kullandı.


Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşacak


Başlayan çalışmayla ilgili bilgi veren Yaman, “Evimizdeki ihtiyaç fazlası giysi ve oyuncakların ihtiyacı olan hemşehrilerimize ulaşmasını istiyoruz. Bu konuda kurumsal bir yapıda çalışarak gerçek hak sahiplerine yardımları götüreceğiz. Yapacağımız çalışmayla vatandaşlarımızın yapacağı yardımlarda kolaylık sağlamış da olacağız. Hemşehrilerimiz bağışlayacakları giysi ve oyuncak için 444 86 07 numaralı telefonu aramaları yeterli olacak. Ekiplerimiz verilen adresten yapılacak bağışları alacaklar ve ihtiyacı olan ailelere ulaştıracaklar. Bu konuda duyarlı halkımızın destek olacağına inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

Bu haber 496 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Gündem Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar