Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

mardinmasa 70 Kişilik Ekiple Kandil Simidi Dağıttı!

mardinmasa 70 Kişilik Ekiple Kandil Simidi Dağıttı!
Eklenme Tarihi : 23 Mart 2018, 14:06
Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, 'Her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğumuz gibi bu mübarek gecede de vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık'

Mardin Büyükşehir Belediyesi, mübarek gün ve gecelerde vatandaşların hizmetinde olmaya devam ediyor. Regaip Kandili dolayısıyla mardinmasadan oluşan 70 kişilik ekip, ‘Sizin İçin Çalışıyoruz’ diyerek 10 ilçedeki camilerde kandil simidi dağıttı.


Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğumuz gibi bu mübarek gecede de vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık”


Regaip Kandilinin Ramazan ayının habercisi olduğunu kaydeden Yaman, “Bu güzel gece af dilenmek, yıktığımız kalpleri onarmak ve küskünlükleri bitirmek için önem arz etmektedir. Regaip Kandili aynı zamanda hasretle beklediğimiz Ramazan Ayı’nın da bizlere müjdecisidir. Bizler manevi havasını en dolu şekilde soluduğumuz Regaip Kandilinde İslam dünyası için de ellerimizi semaya kaldırdık. Bu vesileyle Regaip Kandilini en içten dileklerimle kutlarken, Mardin halkına, İslam âlemine ve dünyaya hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.” dedi.


10 ilçede vatandaşlarla birlikte geceyi kutladıklarını aktaran Yaman, şunları söyledi: “Her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğumuz gibi bu mübarek gecede de vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Üç ayların başlangıcının habercisi ve Ramazan Ayı’nın müjdecisi olan Regaip Kandilinde vatandaşlarımızı yalnız bırakmamak adına mardinmasadan 70 kişilik ekiplerimizle 10 ilçede olduk. Bu gece camileri dolduran vatandaşlarımıza kandil simidi dağıtarak mübarek gecelerini kutladık.”Bu haber 605 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Gündem Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar