Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Aykut Kuşkaya Konserine Yoğun İlgi!

Aykut Kuşkaya Konserine Yoğun İlgi!
Eklenme Tarihi : 16 Şubat 2018, 12:07
Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, 'İlimizde kültür ve sanatta çalışmalarımız ara vermeden devam ediyor' dedi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanat etkinliklerini sürdürüyor. 1 yıl içinde şehre birçok etkinliği hediye eden Büyükşehir Belediye, yerel sanat potansiyelinin de ortaya çıkması için çalışmalar yapıyor. Bu bağlamda bir etkinlik daha gerçekleştirildi. Sevilen sanatçı Aykut Kuşkaya Atatürk Kültür Merkezi’nde bir konser verdi. Konsere Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman’ın yanı sıra kurum müdürleri, daire başkanları ve vatandaşlar katıldı.


Kültür ve sanatta dolu dolu programlar


Konserin ardından bir açıklama yapan Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman “Amacımız ilimizde kültür ve sanatı en iyi şekilde yaşatmaktır” dedi. Bu nedenle durmaksızın programlar düzenlediklerini dile getiren Yaman, “İlimizin sanatın ve sanatçının dostu programlara devam ediyoruz. Şehrimizde her kesimden herkesi mutlu edecek farklılıklarda etkinlikler düzenliyoruz. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin de takdirini kazanmaktadır. Bugün bir güzel programı hemşehrilerimize armağan ettik. Sanatçı Aykut Kuşkaya unutulmaz bir geceyi bizlere yaşattı” ifadesini kullandı.


Güzel bir gece oldu


Yaman sözlerini şöyle sürdürdü: “Programımıza vatandaşlarımız yoğun bir ilgi gösterdiler. Aykut Kuşkaya yaptığı güzel şarkıların yanı sıra duruşunu her zaman korumuş ve örnek olmuş bir sanatçıdır. Biz bu nedenle kendilerini ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduk. Bundan sonra da vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Yerel değerlerimizi de ortaya çıkararak Mardin’i sanatta en güzel noktalara getireceğiz” şeklinde konuştu.


Sanatçı Aykut Kuşkaya ise Mardin’de olmaktan mutlu olduğunu anlatırken, Mardin’in güzelliklerini ve misafirperverliğini görmekten dolayı mutlu olduğunu kaydetti.

Bu haber 415 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Kültür Sanat Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar