Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Mardin'de Cumhurbaşkanı Erdoğan Heyecanı!

Mardin'de Cumhurbaşkanı Erdoğan Heyecanı!
Eklenme Tarihi : 09 Şubat 2018, 15:28
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mardin'e gelecek olması, tarihi kentte şimdiden büyük bir heyecan yarattı.

Adnan AVUKA - MARDİN AK Parti Mardin İl Teşkilatı, muhtemelen  2018 Mart ayında yapmayı planladığı Mardin İl Kongresi hazırlıklarına hummalı bir şekilde hazırlanırken, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da Mardin’e gelecek olması, tarihi kentte şimdiden büyük bir heyecan yarattı.


AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, öncelikle şartlar ne olursa olsun ülkesi ve milleti için günde sadece dört saatini dinlenmeye ayıran partilerinin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Mardin adına en güzel şekilde karşılamak olduğunu dile getirerek, şunları söyledi:


“Kongre hazırlık çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yaparak her zaman hazır olduğumuzu, AK Parti Mardin Teşkilatlarının her bir ferdinin liderinin arkasında nasıl dimdik durduğunu herkese göstermek istiyoruz. Çünkü AK Parti kadroları teşkilatlanmada kendini tüm dünyaya kanıtlamış en birikimli örgüttür. Bu konuda Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a müteşekkiriz.


Kongremizin her haliyle kusursuz olması için her ayrıntıyı enine boyuna hesaplıyoruz ve ona göre çalışma yapıyoruz.


Cumhurbaşkanımızın hoşgörü şehri Mardin’den Türkiye ve dünyaya önemli mesajları vermesini bekliyoruz. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımızın Mardin’e vermiş olduğu önemi biliyoruz. Bizlerde inşallah kongrenin yapılacağı salona giden tüm güzergâhı bayrak ve pankartlarla donatacağız. Kongre salonumuzu da farklı bir versiyonla hem görsel açıdan mükemmel olmasına özen göstereceğiz. Hem de tüm hemşerilerimizin katılımını en sağlıklı bir şekilde sağlamak için araç, ulaşım kolaylığı, ilkyardım gibi argümanları seferber edeceğiz.


“BİR DÜNYA LİDERİNİ KARŞILAYACAĞIZ”


Bir dünya liderini karşılayacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Bunun ağır yükünü ve sorumluluğunu taşıyoruz. Allah liderimize ve halkımıza karşı bizleri mahcup etmesin.”


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Mardin’e gelecek olmasının heyecanıyla Mardin sokakları Türk bayrakları ve Erdoğan’ın fotoğraflarıyla süslendi.


AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu tarafından zılgıt çekmede usta olan kadınlardan oluşan bir ekibin görevlendirileceği ve meydanlarda ve zılgıt çekileceği öğrenildi. 

Bu haber 876 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Siyaset Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar