Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Miroğlu Ailesine Ziyaretçi Akını!

Miroğlu Ailesine Ziyaretçi Akını!
Eklenme Tarihi : 09 Şubat 2018, 15:17
AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu’nun oğlu Zerdeşt'in Midyat ilçesi Gelinkaya beldesinde toprağa verildikten sonra, Miroğlu alisine binlerce vatandaş taziye ziyaretinde bulundu.

Adnan AVUKA - MARDİN AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu’nun oğlu Zerdeşt’in Midyat ilçesi Gelinkaya beldesinde toprağa verildikten sonra, Miroğlu alisine binlerce vatandaş taziye ziyaretinde bulundu.  

Milletvekili Orhan Miroğlu ve eşi Canan Miroğlu’nun herkes tarafından sevilen sevgili oğulları  Zerdeşt Miroğlu’nun taziyesine Başta Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman, eşi Gülseren Yaman, Mardin Tugay Komutanı Tuğgeneral Altan Er, İl jandarma Komutanı Tuğgeneral  Yusuf Kenan Topçu, Mardin il  Emniyet Müdürü Hasan Onar, 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, İstanbul Mardinliler Derneği’nden iş adamı Nedim Kaya ve birçok vatandaş gelerek, Miroğlu ve ailesine başsağlığı diledi.


Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Yaman, 25 yaşında hayata veda eden Zerdeşt Miroğlu’nun kız kardeşleri ile diğer aile fertlerini teselli etmek için dakikalarca kendileriyle konuştu ve acılarını paylaşarak teselli etmeye  çalıştı. Ancak kız kardeşlerin gözyaşları sel gibi akmaya devam etti.


VALİ YAMAN ZERDEŞT’İN DEDESİNİ TESELLİ ETTİ


25 yaşındaki torununu  kaybeden Orhan Miroğlu’nun babası İsmail Miroğlu’nun yıkıldığını gören Vali Yaman, İsmail dedenin yanında oturarak kendisini teselli etmeye çalıştı. Dede İsmail Miroğlu, ”Torunumun öleceğini hiç bilmezdim. Beni toprağa vermeden o toprağa  girdi, ne yapalım Allah’ın emridir.” diye gözyaşlarını tutamadı.


ARSLAN: ACILARINI PAYLAŞIYORUM


Arslan Güneydoğu Gazetecilik Matbaacılık ve Kağıtçılık A.Ş. ile İlkhaber, Güney  Hakimiyet ve İlkses Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Halil Arslan da Adana’dan gelerek Miroğlu ailesine başsağlığı diledi. Arslan, “Miroğlu ailesi Gelinkaya beldesinden ve bizim aile dostumuz olduğu kadar bir de akrabalık vardır. Sayın Milletvekilimiz Orhan Miroğlu oğlu Zerdeşt’in ölümü bizlere de büyük acı verdi. Genç yaşta hayatını kaybetmesi gerçekten de büyük bir acıdır. Hepimize Allah bir daha acılar vermesin. Tüm aileye ve bizlere sabırlar dilerim.” dedi.


Arslan, daha sonra Mardin Valisi ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman ile bir süre sohbet etti.Bu haber 589 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Siyaset Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar