Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Mardinmasa Yaşlıları Yalnız Bırakmıyor!

Mardinmasa Yaşlıları Yalnız Bırakmıyor!
Eklenme Tarihi : 26 Aralık 2017, 15:34
Mardin Büyükşehir Belediyesi Mardinmasa ekipleri başlattıkları 'Yalnız Değilsiniz' projesiyle yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor.

Mardin Büyükşehir Belediyesi “mardinmasa” ekipleri başlattıkları “Yalnız Değilsiniz” projesiyle yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor. Onların hatırlarını soran ve ihtiyaçlarını gideren “mardinmasa” verdikleri hediyeler ile de gönüller alıyor. Devam eden proje ise vatandaşlar tarafından beğeni kazanıyor.


Vatandaşlarımızın yanındayız


Çalışmalar hakkında bilgi veren Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Yaşlı vatandaşlarımızı da “mardinmasa” ile yalnız bırakmıyoruz” dedi. “mardinmasa”nın yaptığı çalışmalar ile gönüllere taht kurulduğunu vurgulayan Yaman, “Bize hükümetimiz ve devletimiz tarafından Büyükşehir Belediye görevi tebliğ edildiğinde her vatandaşımızın yanında olacağımızı ifade etmiştik. “Sizin için çalışıyoruz” diyerek çıktığımız yolda 1 yıla önemli başarıları sığdırdık. Sosyal sorumluluk çalışmalarında da başarı elde ettik” dedi.


Yaşlı hemşehrilerimizi sürekli ziyaret ediyoruz


Yaşlı vatandaşları da asla unutmadıklarına değinen Yaman, “Biz dezavantajlı grupları her zaman önceliklerimiz arasına aldık. Onların sıkıntılarını çözüm olmak ve daha mutlu olmalarını hedefledik. Yaşlı vatandaşlarımız da bizler için hep değerli oldu. Elleri öpülesi büyüklerimizi hiç yalnız bırakmayacağız dedik ve yanıbaşlarında olduk. Kısacası yaşlı vatandaşlarımızın gönüllerini hep hoş tuttuk. “mardinmasa” ile sürdürdüğümüz proje ile hayır dualarını da aldığımız yaşlıları ziyaretlerimiz sürecek” diyerek sözlerine son verdi.Bu haber 300 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Mardin Bölge Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar