Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

AK Parti İl Başkanı Dündar, İstifa Etti!

AK Parti İl Başkanı Dündar, İstifa Etti!
Eklenme Tarihi : 21 Kasım 2017, 11:39
AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, düzenlediği basın toplantısında istifa ettiğini açıkladı.

Üç yıl  başkanlığı süresince partisine ve Mardin’e yararlı olmaya çalıştığını ifade eden Dündar “Büyük şeref ve onur duyduğumuz, İl Başkanlığı görevini Rabbimin ve milletimizin emaneti olarak görüp gücümüz yettiğince Hakkı ile yerine getirmenin gayreti içinde olduk.” dedi.


Görev yaptığı süre içinde tarihi olaylara tanıklık ettiğini söyleyen Dündar, “Bu süreçte, başta FETÖ olmak üzere bütün kirli oluşumlara karşı mücadelemiz dün olduğu gibi bugün de yarın da kesintisiz devam edecektir. Mücadelemiz kuklalarla değil kuklacıyla oldu. 1993 yılında başlayan siyasi hayatımın başlangıcı olan bu kutlu davada, hizmet etmeye devam ettim. 16 yıl önce bu milletin aziz evladı Sayın Cumhurbaşkanımızın bu ihanet yapılanmalarına karşı mücadelesinde de kendisini  yalnız bırakmadık.


Bölgemizde terör örgütünün başta bölgemiz insanı olmak üzere, ülkemize, milletimize büyük acılar yaşattığına hep birlikte şahit olduk. Çukur siyasetiyle halkımızın canına kast ettiği, mallarını, evlerini, barklarını başlarına yıktığı sürece rağmen aldığımız bütün tehditlere karşın gezilmedik köy, mahalle, sıkılmadık el, halkımızın acısını ve sevincini paylaşmak için gidilmedik taziye ve düğün bırakmadık.  


Görevde bulunduğumuz süre boyunca Bölgemizin ve Mardin’imizin ihtiyaç duyduğu sosyal ve ekonomik yatırım ve talepleri, hazırladığımız raporlarla hükümetimizin ilgili kademeleriyle paylaştık ve her platformda takipçisi olduk.


Gelinen süreçte teşkilat başkanlığımızın yeni bir değerlendirme yapmasının önünü açmak için yürütmekte olduğum AK Parti Mardin İl Başkanlığı görevinden ayrılıyorum. 


Bundan sonrada partimin bir neferi olarak, tevdi edilecek her türlü görevi şerefle yaparak,  ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için aynı tempoyla ve azimle çalışmaya devam edeceğimi ve partimin emrinde olacağımı belirtmek isterim.” şeklinde konuştu.

Bu haber 418 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Siyaset Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar