Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Mardin'imiz Günden Güne Güzelleşiyor!

Mardin'imiz Günden Güne Güzelleşiyor!
Eklenme Tarihi : 11 Ekim 2017, 12:13
Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, şehirde yapılan çalışmalarla değişimin hissedildiğini ifade etti. Yaman, 'Projelerimizle ilimiz günden güne güzelleşiyor' dedi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi ilin güzelleşmesi adına projelerini sürdürüyor. Bu bağlamda daire başkanlıkları fedakar bir şekilde çalışarak projelere hayat veriyor. Bitirilen çalışmalar ise Mardin’in imajını değiştiriyor. Hayata geçen projelerin bulunduğu alanların eski hali gözetildiğinde, şehre kattığı değer bir kez daha ortaya çıkıyor. Bu bağlamda Dikey Bahçe Projesi de dikkat çeken çalışmalardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Proje başlamadan önce kayalık olan bölge çalışmaların bitmesiyle cazibe alanlarından birisi oldu.


Her şey Mardin İçin!


Mardin’in değişimi ile örnek şehirler arasında yerini aldığını vurgulayan Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Hemşehrilerimiz de ilimizin projelerinden mutluluk duyuyor” dedi. Yaman şöyle devam etti: “Devletimiz ve hükümetimizin bizlere yerel yönetim görevini vermesinin akabinde, hemen kolları sıvadık. Projelerimizi ilimizin ihtiyaçlarına göre belirleyerek harekete geçtik. Mardin’in sıkıntılarını bilen bir yapıda tüm ekiplerimizle sahaya indik. Şimdi bunun meyvelerini ise almaya başladık. Bitirdiğimiz çalışmalar bulundukları bölgeye güzellik katıyor”


Kayalıktan ferah bir alana


Dikey Bahçe Projesi’ni örnek gösteren Yaman, “Projemizi uyguladığımız alan şehrimizin turizm alanı olan Tarihi Mardin’e çıkan bir rampa konumundadır. Kayalık olan yol güzergahı görüntü olarak da iç açıcı değildi. Şimdi ise Dikey Bahçe Projesi ile bölge hemşehrilerimizin ve ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Biz bu güzel değişimi her alanda yapıyoruz. Gerek yollarımızda, gerekse alt yapı ve üst yapıda bütün çalışmalarımızda projelerimizle güzellikleri yaşatıyoruz” dedi.Bu haber 380 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Gündem Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar