Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Büyükşehir Belediyesi'ne WhatsApp'la Ulaşın!

Büyükşehir Belediyesi'ne WhatsApp'la Ulaşın!
Eklenme Tarihi : 28 Eylül 2017, 12:06
Mardin Büyükşehir Belediyesi'nde 0531 816 41 11 numaralı whatsApp hattından günün 24 saati şikayet ve öneriler dinlenerek çözüm sağlanacak.

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman Mardinli vatandaşlarla iletişim yollarını daha da geliştirdiklerini ifade ederken Belediye olarak whatsApp hattını faaliyete geçireceklerini dile getirdi.


Mardin Büyükşehir Belediyesi kentin sorunlarını bitirmek ve Mardinli vatandaşların beklediği bir kenti inşa etmek için gece gündüz demeden çalışıyor. Bu bağlamda şehirde ortak aklı benimseyen bir yapıda projelerine devam eden Belediye, vatandaşlardan gelen talep ve istekleri de yerine getiriyor. Bu konuda yüz yüze, telefonla ve sosyal medyayla iletişim kuran Belediye, iletişim kanallarına bir yenisini daha ekledi. Buna göre 0531 816 41 11 numaralı whatsApp hattından günün 24 saati şikayet ve öneriler dinlenerek çözüm sağlanacak.


ORTAK AKIL VURGUSU


Konu hakkında bilgi veren Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “Hemşehrilerimizin bizlerle olan iletişimini daha da kolaylaştırıyoruz” dedi. Yaman şöyle devam etti: “Belediyemiz ilimizde birimleriyle yaşanabilir bir şehri inşa etmek için çalışmaktadır. Bu nedenle günün tüm saatlerinde il genelinde aralıksız çalışmaktayız. Marka bir Mardin’i inşasında ise hemşehrilerimizin düşüncelerini dikkate alan bir yapıdayız. Ortak akıl ile ilimizin sorunların tespit ediyor ve çözüme sağlıyoruz. Bu konuda iletişim kanallarına bir yenisini daha ekledik”.


7/24 ÇÖZÜM


Yaman, “WhatsApp yediden yetmişe tüm hemşehrilerimizin kullandığı bir uygulama. Biz bu uygulamayla vatandaşlarımızın talep, şikayet ve isteklerini yerine getirmek için çalışacağız. Hattımız günün 24 saatinde hizmet verecek ve istek ve öneriler ilgili birimlere hemen iletilerek çözümler sağlanacak”  ifadesini de kullandı.Bu haber 382 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Gündem Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar