Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

1947 Mardin Sağlıkspor Yeni Sezona Hazır!

1947 Mardin Sağlıkspor Yeni Sezona Hazır!
Eklenme Tarihi : 28 Eylül 2017, 11:56
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hadi Çomaktekin, 1947 Mardin Sağlıkspor Kulübü Bayan Hentbol takımına tanışma yemeği verdi.

Bu sezon 2.Ligde mücadele verecek olan 1947 Mardin Sağlıkspor Bayan Hentbol takımına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hadi Çomaktekin tanışma yemeği verdi.


Kulüp yöneticileriyle transfer sözleşmesi imzalayan, Teknik Direktör Habip Uyar ve 8 hentbolcu, iki gün süre ile uyum antrenmanları yaptı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hadi Çomaktekin, geçen yıl şampiyonluğu  kıl payı kaçıran bayan hentbol takımı oyuncularına, teknik heyet ve yöneticilere tanışma yemeği verdi.


Kulüp Başkanı Mehmet Çelik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hadi Çomaktekin’in bölgenin ilk 2.Lig Bayan Hentbol takımına gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çelik “ Bölgenin 2. Lig´de oynayan ilk bayan hentbol takımına sahibiz. Geçen yıl şampiyonluğu kıl pay kaçırdık. Kendi yağımızla kavruluyoruz. Şimdiye kadar kulüp yöneticileri dışında hiç kimseden destek görmedik. Gerçekleştirdiğimiz 8 transferin  yanında iç dinamiklerimiz harekete geçirerek şampiyonluğa oynayacağız. Alt yapımız güçlendirerek, hentbolda bölgede söz sahibi olmayı hedefliyoruz. Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Hadi Çomaktekin’e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çomaktekin, mevcut imkanları kullanarak il genelindeki spor kulüplerini desteklediklerini söyledi.


Çomaktekin “ 2.Ligde Mardin'i temsil eden bir bayan hentbol takımının oluşu memnuniyet verici. Tesislerimiz size her zaman açık. Antrenman ve çalışmalarınızı kolaylaştıracağız” dedi.Bu haber 226 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Mardin Bölge Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar