Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Mardin'in Melekleri Mutluluk Dağıtıyor!

Mardin'in Melekleri Mutluluk Dağıtıyor!
Eklenme Tarihi : 26 Ağustos 2017, 10:45
Çocuklara bayramlık hediyeleri ve oyuncaklarıyla giden Mardin Büyükşehir Belediyesi Mardinmasa ekipleri yine mutlu etti.

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “İlimizde yüzlere tebessüm ve mutluluk vermek adına tüm birimlerimizle çalışıyoruz” dedi.


Mardin Büyükşehir Belediyesi “mardinmasa” ekipleri sosyal sorumluluklarıyla örnek olmaya devam ediyor. Kentte gencinden yaşlısına, engellisinden kadınına kadar tüm vatandaşları kucaklayan “mardinmasa” çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Dezavantajlı grupların da mutlu olması hedefiyle çalışan “mardinmasa” manevi günlerde de Mardinli vatandaşların yanında olan çalışmalara imza atıyor. Bu bağlamda Ramazan Bayramı öncesinde olduğu gibi Kurban Bayramı öncesinde de dar gelirli ailelerin çocuklarına alınan oyuncaklar ve bayramlıklar ile çocuklar sevindirildi. “mardinmasa” 267 aileyi bu şekilde sevindirdi.


Konu hakkında bilgi veren Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “Çocuklarımızın gülüşü herşeyden daha değerlidir” dedi. Yaman, “Belediyemiz kentimizin yeniden inşasında tüm ekipleriyle beraber çalışmaktadır. Altyapıdan üst yapıya kadar yaptığımız hizmet hamlesi ile ilimiz adeta bir şantiye alanına dönmüştür. Bunun yanı sıra sosyal sorumluluklarımızla da örnek şehirler arasına girdik. 9 ay önce devletimizce bize verilen yerel yönetim görevini almamızın akabinde tıpkı hükümetimiz gibi sosyal sorumluklarıyla başarılı çalışmalara imza attık. Çalışmaları ise kurduğumuz ”mardinmasa” eliyle sürdürdük. Kentimizin adeta kanatsız melekleri olan “mardinmasa” bu bayramda çocuklarımızın mutlu olmasına vesile oldu” dedi.


Özellikle dar gelirli ailelerin mutlu olması için yapılan çalışmada duaların en büyük hediye olduğunu aktaran Yaman, “Bayramlar özellikle çocuklarımız için daha fazla anlam ifade etmektedir. Bayram sabahında çocuklarımızın daha mutlu uyanması için yaptığımız çalışmamızı tüm ilçelerimizde geçekleştirdik. Onların gülen gözleri ve duaları bizlerin de sevinci oldu. Sosyal sorumluluk çalışmalarıyla örnek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu haber 977 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Mardin Bölge Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar