Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Mardin Masa Hacı Adaylarının Yanında!

Mardin Masa Hacı Adaylarının Yanında!
Eklenme Tarihi : 09 Ağustos 2017, 10:58
Mardin Büyükşehir Belediyesi sosyal sorumluluk projeleriyle beğeni kazanıyor.

Kentte her yaştan herkesi kucaklayan sosyal sorumluluk çalışmalarına imza atan Belediye vatandaşlardan takdir kazanıyor. “mardinmasa”nın öncülüğünde gerçekleşen birçok projede dezavantajlı grupların yanı sıra Mardin halkının heyecanı ve mutluluklarında da destek veriliyor. Bu bağlamda “mardinmasa” hacı adaylarını da unutmadı. Hac mevsiminin başlamasına günler kala hacı adaylarına hediyeleri takdim edildi. Kentte bulunan tüm ilçelerde gerçekleşen çalışma ile hacı adayları ve aileleri “mardinmasa” ile mutlu ediliyor.


HEYECANLARINDA DA MUTLULUKLARINDA DA YANINDAYIZ


Konu hakkında bilgi veren Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “Amacımız ilimizde vatandaşlarımızın her yönüyle mutlu olmasını sağlamaktır” dedi. Yaman, “Belediyemiz mutlu bir şehri inşa etmek adına var gücüyle çalışmaktadır. Devletimizin yerel yönetim sorumluluğunu bize vermesinden kısa bir zaman geçmesine rağmen ilimiz için önemli çalışmalar yaptık. Alt yapı ve üst yapıda gelişmelerin yanı sıra sosyal projeler ile de dikkat çektik. Özellikle “mardinmasa” birimimizle hemşehrilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Onların hüzünlerinde ve mutluluklarında yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Yaptığımız çalışmalardan birisi de hacı adaylarımızla ilgilidir” ifadesini kullandı.


HAYIR DUALARI YETER


Yaman şöyle devam etti: “Hac vazifesi hepimiz için en önemli İslami vazifelerden birisidir. Bizler hacca gitmeye hak kazanan hacı adaylarımızın heyecanlarını da paylaşmak istedik. Hacı adaylarımızın kutsal topraklara gitmeden önce hediyelerimizi vererek mutlu olmalarını düşündük. Bu nedenle il genelinde tüm hacı adaylarımızı ziyaret ediyoruz ve hayır dualarını istiyoruz. Belediyemiz sosyal sorumluluk konusunda örnek çalışmalara devam edecek”   

Bu haber 591 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Mardin Bölge Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar