Dolar 6,0478
Euro 7,0058
BİST 90,185
Altın 1,190,9

Gençlik Merkezi Mardinli Gençlerin Hizmetinde!

Gençlik Merkezi Mardinli Gençlerin Hizmetinde!
Eklenme Tarihi : 08 Mayıs 2017, 10:25
Mardin Vali/ Büyükşehir Başkan V. Mustafa Yaman gençlerin daha rahat ortamlarda çalışabilmesi için Gençlik Merkezi'ni hizmete açtıklarını söyledi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi gençlerin yanında belediyecilik anlayışıyla Gençlik Merkezi açtı. Ravza Caddesi üzerinde hizmete giren merkez, gençlerin kitap okumalarını ve boş zamanlarını kaliteli bir şekilde geçirebilmelerini hedefliyor. Merkez özellikle sınav dönemlerinde öğrencilerin daha rahat olarak sınava hazırlanabilmeleri için de gerekli donanıma sahip.


Daha nezih bir ortamdalar


Konu hakkında bilgi veren Mardin Vali/ Büyükşehir Başkan V. Mustafa Yaman, “Gençlerimizi düşünen bir yapıda projelerimiz devam etmektedir” ifadesini kullandı. Özellikle öğrencilerin derslerini çalışabileceği ve kitap okuyacağı alanların olması gerektiğini vurgulayan Yaman, “Görevde olduğumuz 6 ay zaman diliminde ilimizin bütün sorunların ve eksikliklerini bilen bir yapıda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gençlerimizin de yaşamaktan mutlu olduğu bir kentin inşasını önemli buluyoruz. Bu nedenle gençlere yönelik çalışmalarımız da söz konusudur. Öğrencilerimizin ve gençlerimizin dersleri konusunda nezih ortamların bulunması önemlidir. Ravza Caddesi’nde açtığımız gençlik merkezi bu düşünceyle kurulmuştur” dedi.


Gençlere yönelik çalışmalar sürecek


Gençlere yönelik çalışmaların artarak devam edeceğini ileten Yaman şunları söyledi: “Vatandaşlarımızın sürekli arasında olan bir yönetim anlayışımız var. Bu nedenle gençlerimizle sık sık bir araya geliyor ve kentten beklentilerini irdeliyoruz. Gençlerimizle ortak aklın inşasını sağlayarak yeni genç projelerini hayata geçirmeye devam edeceğiz”

Bu haber 541 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Kültür Sanat Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar