Mardinspor Destek Arıyor!

Mardinspor Destek Arıyor!
Eklenme Tarihi : 03 Haziran 2013, 13:30
Mardinspor'da oluşturulan yeni yönetim basın mensupları ile bir araya gelerek kulübün sorunlarına destek arayışları başlattı.

Mardinspor Başkanı Mehmet Dağ, geçmişte olan biteni unutup ileriye bakmak için bir araya geldiklerini söyledi. Dağ, "Toplantıya gelen arkadaşlarımızla dayanışma ve fikir alış verişinde bulunmak ve bu sene için Mardinsporu nasıl düzlüğe çıkarabiliriz bunu tartışacağız. Nasıl güzel günlere getireceğiz, bu amaçla toplandık. Projemiz için bu sene belirli bir bütçe oluşturacağız. Ayrıca kulüplerde iş adamları devri bitti. Kulüpleri profesyoneller yönetmeli, kulüpler daha sağlam ayakta kalır, yeter ki işi bilen insanlar yönetsin. Yönetimde mevcut olan arkadaşlar sporun içinden gelen insanlar, seneye farklı bir yapılandırmaya gideceğiz. Milletvekillerimizin ve değerli dostlarımızın yardımıyla bu işi yapacağız. Biz bu kulübü iş adamı sıfatıyla almadık, biz bu kulübü Mardinspor Taraftarları Derneği olarak devraldık. Durumumuz ortada bir iş adamımızdan söz aldık, kendisi hafta içi gelecek ve basına bazı açıklamalarda bulunacağız" dedi.

 

Engelliler Derneği ve Mardinspor Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Anuk ise yaptığı açıklamada birlik mesajları verdi. Anuk, "Benim yönetime girmemin tek nedeni bir kişinin bir şeyi yapmayacağını ama herkesin birlik ve beraberlik içinde neler yapacağını göstermek. Bizim amacımız Mardin'in tek sportif faaliyeti olan futbolu ayakta tutmak, gereksiz tartışmalardan takımı uzak tutarak bu sene yapacağımız çalışmalarla takımı iyi yere getireceğiz. Mardinspor köklü bir takım ve Mardinli tüm insanların takımlarına sahip çıkmaya davet ediyorum. Mardinspor kulübü geçen sene çok zorluklar çekti, amacımız bu sene bu zorlukların yaşanmaması teknik heyetimizle beraber şuan bazı çalışmalar içindeyiz. Bizim Mardin yerel yöneticilerden Mardinspor'a destek vermelerini bekliyoruz" diye konuştu.

 

Haber3.com

Bu haber 3175 defa okunmuştur.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
Mardinspor Haberleri
::: MANŞET HABERLER :::
Yukarı Geri Mardin Haberleri Burada   haberler  

Video Galeri

Tüm videolar